Поки ти сидиш. Подільник Єфремова управляє «віджатими» підприємствами «ЛНР»

Поки екс-глава фракції Партії регіонів Олександр Єфремов перебуває під слідством в Україні, його «колега» екс-нардеп від ПР Сергій Горохов управляє українськими підприємствами, які «віджали» бойовики в ОРДЛО.

Про це повідомляє журналіст Денис Казанський в Facebook.

За його інформацією, в «ЛНР» місцевий філіал ЗАТ «Внешторгсервис», яка тепер керує віджатими українськими заводами та шахтами в «Л/ДНР», очолив екс-нардеп від Партії регіонів Сергій Горохов, який є «мажоритарником з обойми Єфремова» (обраний в 2012 році по округу №105 в Луганську).

«Ось так ось. Єфремов сидить в СІЗО, а його справу в ЛНР живе і процвітає», — зазначив журналіст.

Він повідомляє, що сам Горохів володіє в Луганську завод трубопровідної арматури «Маршал» на паях з партнером Андрієм Дробышевским. В грудні 2014 року вони перереєстрували свою компанію «Торговий дім «Маршал» у Київі, за адресою вулиця Зоологічна 4-а. Компанія зареєстрована по сей день на Андрія Дробишевського.

«Хлопцям, які вкрали українські підприємства, самим зручніше все ж працювати через Україну. Адже продукція заводу йде на експорт, тому від ненависної України потрібні офіційні документи. Ну а чого б не скористатися Україною, якщо сама Україна не проти. Однією рукою воюємо, інший даємо дах ворогам», — пише Казанський.

Він також додав, що саме ЗАТ «Внешторгсервис», яке управляє віджатими заводами в ОРДЛО — це російська компанія, зареєстрована в Урус-мартанівському районі Чечні.

Источник